Logisztikai munkatárs

1483590
Fejér megye;
Mór
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnerünk az európai autóipar minőségi elektromos alkatrészeinek jelentős beszállítója. A társaság Móron ügyfélszolgálati és logisztikai központot működtet. A logisztikai csapat kezeli a világszerte gyártott termékek kínálatát a globális ügyfelek számára.
• Ügyfél- és problémakezelés
• Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel
• Ügyfelek növekményeinek és csökkenésének vizsgálata
• Részvétel a rendszerfejlesztésekben és a folyamatfejlesztésekben
• Jelentések és elemzések létrehozása
• Legalább 1-2 éves tapasztalat ügyfélszolgálati környezetben
• Angol és Német nyelvtudás
• MS Office ismeret
• Magas szintű ügyfélkezelési készség
• Precizitás és rugalmasság a munkavégzés során

Előny:
• Nemzetközi gyártási vagy logisztikai háttér
• Autóipari tapasztalat
• Multinacionális cégek ismerete
• Multinacionális környezet
• Változatos feladatok
• Versenyképes bér
• Karrierfejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

• Mór
7881
82300
Manpower Bp - Capital Square
0614111590
szept.08
21721-1/2012