Customer relations representative

1475855
Pest megye;
Vecsés
Beosztott
Teljes munkaidő
Amerikai tulajdonú szállítmányozó partnercégünk megbízásából ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk határozott időre (6-8 hét)
• A beérkező telefonhívások megválaszolása magyar és angol nyelven a magas minőségi elvárásoknak megfelelően
• Információk nyújtása az ügyfelek részére a szolgáltatásról
• Megrendelések rögzítése
• Küldemények nyomonkövetése, kézbesítéshez szükséges információk beszerzése
• Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel, írásban és szóban egyaránt
• Magyar nyelv anyanyelvi szint, Angol nyelv haladó szint (aktív napi nyelvhasználat)
• Minimum középfokú végzettség
• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
• Proaktív ügyfél- valamint értékesítés orientált gondolkodásmód
• Jó problémamegoldó képesség
• Kihívásokat kereső személyiség
• Pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük

Előnyt jelent:

• Ügyfélszolgálaton, vagy logisztikában szerezett tapasztalat
• Felsőfokú végzettség
• Gépírástudás
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag
• Képzési és karrierlehetőség
• Vonzó munkakörnyezet
• Fiatalos, lendületes csapat
7632
80438.002
Manpower Bp - Capital Square
06 1 411 1590
júl.31
769-8/2005