Junior Logistics Specialist

Forint
havi bér
Heves megye
Gyöngyös
Gyártás / Termelés / Mérnök,Logisztika / Beszerzés
Pályakezdő
Teljes munkaidő
Ügyfelünk márkái közel 200 éve, több mint 80 országban megtalálhatók a nappaliban, a konyhában, a mosókonyhában és a fürdőszobában. Fontos, hogy az egészséget, a higiéniát és az otthon kényelmét eljuttassa mindenki számára. Partnerünk olyan munkahelyet teremt, ahol mindenki egyenlő. A csapataik különböző régiókból, több mint 145 helyről érkeztek világszinten. Erős a társadalmi felelősségvállalásuk, termékeiket nem tesztelik állatokon. A környezeti fenntarthatóság már évtizedek óta a vállalat részét képezi.
Termelés és kapacitástervezés végrehajtása
A teljes ellátási lánc információs áramlásának kezelése
A teljes ellátási lánc fizikai áramlási folyamatáért felelős a beszállítóktól a gyártóüzemeken és az elosztó központokon át az ügyfél polcáig
Multifunkcionális munka, azaz szoros együttműködés más funkciókkal mind belső, mind külső szempontból
• Felsőfokú végzettség gazdasági, preferáltan logisztikai / ellátási lánc területen
• Maximum 5 év munkatapasztalat (de frissdiplomások jelentkezését is várjuk)
• Magabiztos angol nyelvtudás (szóban es írásban)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Erős rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód
• Kiváló problémamegoldó es döntéshozó jellem
• Agilis, dinamikus személyiség, csapatjáték
• Jó kommunikációs képesség
• Széleskörű juttatási csomag (teljesítmény alapú bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári tagság, Cafeteria, munkábajárás és lakhatási támogatás, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvényvásárlási lehetőség)
• Kedvezményes étkezési lehetőség a gyár területén található étteremben
• Vállalat által szervezett és támogatott családi kirándulások
• Sportklub tagság
• Ingyenes edzőterem/futballpálya használat az első naptól
• Választható laptop es mobiltelefon
• Inspiráló munkakörnyezet
• Kihívásokkal es tanulási lehetőségekkel teli munkakör
• Hazai és nemzetközi karrier
• Helyi es külföldi tréningprogramok
• Ingyenes dolgozói buszjárat Budapestről és a Gyöngyös környéki településekről
Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem, küldje el angol nyelvű önéletrajzát a vanda.huber@manpowergroup.hu e-mail címre.
10809