Ügyfélszolgálati képviselő

Budapest
Ügyfélszolgálat
Beosztott
Teljes munkaidő
Vízautomatákkal foglalkozó, nemzetközileg elismert partnercégünk megbízásából keresünk Ügyfélszolgálati képviselő munkatársat.
• Ügyfél-portfólió kezelése (megtartás, növelés)
• Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel; kapcsolattartási és látogatási terv készítése
• Meglévő ügyfelek számára a cég szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése
• Szerződéskötés meglévő ügyfelekkel
• Együttműködés a munkatársakkal, társosztályokkal
• Piac és versenytársak figyelése, riportolása
• Az elvégzett feladatokról napi / heti riport készítése a CRM rendszerben
• Bejövő és kimenő telefonhívások kezelése
• Középfokú végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Megbízható, önálló, pontos munkavégzés
• MS Office (Excel, Word) ismeretek
• Kezdeményező- és problémamegoldó készség
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• CRM rendszer ismerete
• Motiváló alapbér
• Év végi bónusz
• Home Office
• Laptop, telefon
• Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
10794
Manpower Bp - Capital Square
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollégánkat: Kovács Petra +36 30 285 03 28 petra.kovacs@experis.hu