Hr munkatárs (részmunkaidő 20 vagy 30 órában)

Kerepes
Pest megye
HR / Munkaügy
Teljes munkaidő,Részmunkaidő
Partnerünk az élelmiszeripar oszlopos tagja, aroma- és színező oldatok készítésére és gyártására szakosodott. Ügyfelei között világszerte jól ismert első osztályú márkák szerepelnek. Erős a törekvésük, hogy ügyfelei számára innovatív, kiváló minőségű termékeket, valamint kiváló szolgáltatást és támogatást biztosítson. Teljes körű szolgáltatást nyújt stratégiailag jól elhelyezett gyáraikkal az egész vilagon!
• Kiválasztási folyamatok aktív adminisztratív támogatása, telefonos előszűrések lebonyolítása, interjúk szervezése és levezénylése
• Munkaszerződések, a személyi adatok és a munkatársakkal kapcsolatos egyéb információk aktualizálása, naprakészen tartása, dokumentumok elkészítése
• Teljesítményértékelési folyamatban a szükséges adminisztráció elvégzése
• Közvetlen kapcsolattartás a munkatársakkal
• Tréningek, képzések szervezése
• Hr Policy-k készítése
• Hr adminisztráció
• Csapatépítők szervezése
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Hasonló pozícióban szerzett 3-5 év tapasztalat
• Versenyképes alapbér és juttatási csomag (teljesítmény alapú bónusz, cafeteria, munkába járás támogatás)
• Inspiráló munkakörnyezet
• Kihívásokkal es tanulási lehetőségekkel teli munkakör
• Dinamikusan növekvő cég, ugyanakkor családias és vidám munkakörnyezet
• Változatos és önálló munkavégzési lehetőség
• Hosszú távú, stabil munkahely
10779
Manpower Bp - Capital Square
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollégánkat: Kovács Petra +36 30 285 03 28 petra.kovacs@experis.hu