Ügyfélkapcsolati Munkatárs

Forint
havi bér
Biatorbágy
Ügyfélszolgálat
Beosztott
Teljes munkaidő
Nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk munkatársat Ügyfélkapcsolati Munkatárs pozícióba.
• Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mailen
• Az ügyfél rendeléseinek nyomon követése, az ügyfél tájékoztatása a rendelésének státuszáról, várható kiszállítási időpontjáról
• Vevői rendelés feladása/törlése a vállalatirányítási rendszerben az ügyfél vagy a központ kérésére
• Az ügyfél adatok (pl. név, cím) módosítása, naprakészen tartása a vállalatirányítási rendszerben
• Kapcsolattartás a globális technikai csapattal annak érdekében, hogy pontos információt nyújtson az ügyfélnek
• Reklamációkezelés együttműködve a lokális és globális logisztikai és minőségügyi osztályokkal
• Bizonyos ügyfél panaszok eszkalálása közvetlen felettesének a vállalat belső előírásai alapján
• Heti és havi kimutatások készítése a teljesítmény mutatók alapján
• Szoros együttműködés a lokális és globális társosztályokkal
• Felsőfokú végzettség
• Ügyfélszolgálati területen szerzett 1-3 év tapasztalat előny
• Kimagasló stresszkezelési képesség
• Folyékony angol és magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
• Jó kommunikációs készség
• Versenyképes juttatási csomag
• Nemzetközi munkakörnyezet
• Támogató csapat
• Utazási támogatás
10660
Manpower Bp - Capital Square
+36302850328
máj.22