Senior minőségbiztosítási és minőségjogi vezető

1932128
Forint
havi bér
Pest megye;
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnerünk az élelmiszeripar oszlopos tagja, ügyfelei között világszerte jól ismert első osztályú márkák szerepelnek. Erős a törekvésük, hogy ügyfelei számára innovatív, kiváló minőségű termékeket, valamint kiváló szolgáltatást és támogatást biztositson. Teljes körű szolgáltatást nyújt stratégiailag jól elhelyezett gyáraikkal az egész világon!
• Az alapanyagok és a félkész/késztermék felülvizsgálati eredményei alapján döntéshozatal a felhasználhatóságról, bedolgozhatóságról vagy selejtezésről
• Új módszerek, vizsgálati eljárások kialakítása
• Gyártás során felmerülő hibák megoldási javaslatainak kidolgozása
• Kapcsolatottartás külső vizsgálócégekkel, intézetekkel es laborokkal
• Külső cégek által bevizsgált minták eredményeinek, helyességének ellenőrzése
• Felelős a mérő és vizsgálóberendezésekért
• Termékminőségi reklamációk kezelése, termék visszahívások tesztelése
• Export szállításokhoz kapcsolódóan a termékek besorolásainak es összetevőinek összefoglalása a logisztikai osztály számára
• Import áruk vámtarifaszámának ellenőrzése, külső vámszakértő támogatása
• Belső ellenőrként a cég felülvizsgálatában való részvétel
• Az üzem higiénia megfelelőségének ellenőrzése
• Minőségirányítási rendszerek fejlesztése
• A vezetőséggel együtt meghatározza, nyilvántartja a képzési igényeket és elkészíti a képzési tervet, tréning mátrixot
• A cég élelmiszerjogi rendszerének karbantartása a hazai és nemzetközi előírások
és jogszabályok szerint
• A termékre vonatkozó dokumentációk tartalmának monitorozása, szükség szerint módosítása az élelmiszerjogi előírásoknak megfelelően
• Felsőfokú (mérnöki) diploma
• Minimum 3 év releváns területén szerzett szakmai tapasztalat
• Minőségellenőrzés és élelmiszerbiztonság területén szerzett gyakorlat
• Vezetői attitűd
• Erős rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód
• Csapatjátékos
• Kiváló problémamegoldó és döntéshozó jellem
• Agilis, dinamikus személyiség
• Jó kommunikációs képesség
• Versenyképes alapbér és juttatási csomag (teljesítmény alapú bonusz, Cafeteria, munkába járás támogatás)
• Inspiráló munkakörnyezet
• Kihívásokkal és tanulási lehetőségekkel teli munkakör
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését keresse fel kollegánkat:
Czirikusz Petra
+36 30 343 60 32
petra.czirikusz@manpowergroup.hu
10647
83152.002
ManpowerGroup Solutions
máj.12
21721-1/2012