Általános irodai és logisztikai koordinátor

1932127
Budapest;
Budapest
Pályakezdő
Teljes munkaidő
Közel 30 éve a magyar piacon tevékenykedő, spanyol tulajdonú, biztos anyagi és infrastrukturális háttérrel rendelkező, élelmiszer-kereskedelmi kft. általános irodai és logisztikai koordinátort keres.
• Értékesítési folyamat adminisztrálásának támogatása
• Fuvarszervezés, logisztikai feladatok ellátása (import, export, belföld)
• Beérkező árajánlatok kezelése, adminisztrálása
• Megrendelések elkészítése (angol nyelven)
• Ajánlatkérések, megrendelések, szállítások határidejének figyelése, koordinálása
• Szerződések előkészítése rögzítése (angol nyelven)
• Bejövő hívások fogadása, vendégek fogadása
• Általános irodai adminisztráció (pl. postai iktatás)
• Legalább középfokú végzettség
• Proaktív hozzáállás, gyors tanulás
• Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• MS Office felhasználó szintű ismeret, kiemelten Excel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• irodai adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
• EKÁER kezelésében szerzett tapasztalat
• Rugalmas vezetés
• Segítőkész kollégák, kellemes munkakörnyezet
• Versenyképes bér
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Birnbauer Nórát a nora.birnbauer@manpower.hu email címen.
10646
83359.001
Manpower Bp - Capital Square
06 1 411 1590
máj.11
21151-1/2012