Folyamatmérnök

1931084
Heves megye;
Gyöngyös
Beosztott
Teljes munkaidő
Ügyfelünk márkái közel 200 éve, több mint 80 országban megtalálhatók a nappaliban, a konyhában, a mosókonyhában és a fürdőszobában.
Minden lehetőséget megragadnak a mindennapok elősegítésére!

Olyan munkahelyet teremt, ahol mindenki egyenlő. A csapataik különböző régiókból, több mint 145 helyről érkeztek világszinten. Fontos, hogy az egészséget, a higiéniát és az otthon kényelmét eljuttassa mindenki számára. Sehol a világon nem tesztelik a termékeiket vagy az összetevőket állatokon. Erős a társadalmi felelősségvállalásuk. A környezeti fenntarthatóság már évtizedek óta a vállalat részét képezi.

Ezek együtt segítenek az értékteremtésben Ügyfelünk és partnerei számára!

Folyamatmérnökként Ön felel majd a világszínvonalú fogyasztói termékek gyártási folyamatainak támogatásához szükséges technologiak kialakításáért es fejlesztéséért. Ehhez a legkorszerűbb eszközöket használják, hogy partnereik minél elégedettebb vásárlókat köszöntsenek.
• Az üzleti célok elérése érdekében a technológiai eszközök meghatározása es értékelése
• A javasolt változtatások megvalósíthatóságának kivizsgálása
• Tervezési folyamat előkészítése: mérnöki tanulmányok, számítógépes modellezés, gazdasági értékelések es a társosztályokkal (gyártó, kutató, fejlesztői) folytatott konzultációk alapján
• Az új berendezések üzembe helyezése es felhasználói oktatás a gyártócsoportok számára
• Javaslattétel az új és a meglévő berendezések használatai során felmerülő problémák megoldására
• Közvetlen gyártótól vásárolt berendezések tesztelése
• Felsőfokú végzettség Mérnöki, Logisztikai és/vagy Közgazdasági területen
• Magabiztos angol nyelvtudás (szóban es írásban)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Maximum 7 év munkatapasztalat (de frissdiplomások jelentkezését is várjuk)
• Erős rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód
• Csapatjátékos
• Kiváló problémamegoldó es döntéshozó jellem
• Agilis, dinamikus személyiség
• Jó kommunikációs képesség
• Inspiráló munkakörnyezet
• Kihívásokkal es tanulási lehetőségekkel teli lehetőség
• Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (utazási támogatás, sport kártya, helyszíni sportolási lehetőség, rendszeres csapatépítő rendezvények, masszázs, termék kedvezmény .. stb.)
• hazai és a nemzetközi karrierlehetőségeket is
• Helyi es külföldi tréning programok
• Munkaidő: projekt határozza meg a munkaidejét
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem keresse fel Czirikusz Petrát a petra.czirikusz@manpowergroup.hu e-mail címen vagy +36 30 343 60 32 telefonszámon!
10602
83352.002
ManpowerGroup Solutions
 +36 30 343 60 32
márc.24
21721-1/2012