Fuvarszervező diszpécser

1928861
Heves megye;
Gyöngyöshalász
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk Fuvarszervező diszpécser munkakörbe.
-A vevők ellátásához kiépített távfelügyeleti rendszer ellenőrzése
-A cseppfolyós termékek szállításának tervezése
-A vevői igények kielégítéséhez szükséges termékek gyártásának biztosítása
-Folyamatos, szoros kapcsolattartás a termeléssel
-Kapcsolattartás a vevőkkel, a szállítmányozást végző kollégákkal és a külföldi partnerekkel (angol nyelven is)
-A szállítmányozáshoz szükséges adminisztráció elvégzése, EKÁER rendszer használata
-Készletkezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
-Adatszolgáltatás, jelentések készítése
-Egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása
-Közép vagy felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség
-Legalább 2-3 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
-Magabiztos MS Office ismeretek
-Aktív kommunikációképes Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
-Önálló, nyitott, proaktív személyiség
-Megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodásmód
-Pontos, precíz munkavégzés
-Felelősségteljes munkavégzés
-Utazási hajlandóság, továbbképzések vállalása

Előny:
-Navision/ SAP program / integrált vállalat irányítási rendszer ismerete
-ADR, EKÁER rendszerben való tapasztalat
-Motiváló bérezési csomag
-Béren kívüli juttatás
-Kihívást jelentő és változatos feladatok
-Továbbképzési lehetőségek
-Lendületes és összetartó csapat
-Hosszú távú, stabil lehetőség
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a maria.kiss@manpower.hu e-mail címre vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!
10418
8082.001
Manpower Bp - Capital Square
36 30 991 4187
nov.14
21721-1/2012