Jogi asszisztens

1928728
Budapest;
Budapest
Beosztott
Teljes munkaidő
XIII. kerületben lévő partnercégünk számára keresünk jogi asszisztens pozícióba munkatársat.
•Ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának támogatása
•Levelek, nyomtatványok előkészítése, megírása
•Földhivatali, cégbírósági ügyintézés előkészítése
•Beadványok összeállítása, tulajdoni lapok, cégkivonatok beszerzése
•Általános asszisztensi feladatok (gépelés diktálás után – idegen nyelven is, szkennelés, másolás, iratrendezés)
•Postázás, iktatás, kimenő számlák előkészítése
•Ügyfelek fogadása, telefonhívások kezelése
•Esetenként recepciós feladatok ellátása
•Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•Jó kommunikációs képesség
•Megbízhatóság, terhelhetőség
•Precizitás, önállóság, kreativitás
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsődlegesen Outlook, Word, továbbá Excel, PowerPoint)
•Jogi asszisztens végzettség
•Ügyvédi irodában jogi asszisztensként szerzett tapasztalat
•Előny: német nyelvtudás, nemzetközi ügyvédi irodánál szerzett tapasztalat
•Fiatalos munkakörnyezet
•Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
•Versenyképes fizetés
•Jól megközelíthető munkavégzési hely XIII. kerület
•Teljes munkaidő
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelenltkezését e-mailben önéletrajza csatolásával a katalin.borcvan@manpower.hu e-mail címre.
10346
82758
Manpower Bp - Capital Square
36 30 589 5354
okt.01
21721-1/2012