Virtualizációs rendszermérnök

  • alkalmazott
  • Budapest
  • 2018.03.07

Leírás:

Partnercégünk rendszerintegrációval foglalkozik.

Feladatok:

  • VMware alapú virtualizációs környezetekkel kapcsolatos projektek végrehajtása: felmérés, tervezés, implementáció, integráció, monitorozás, riportolás, migráció, tesztelés, dokumentálás
  • Ügyfeleink virtualizációs környezetével kapcsolatos folyamatos műszaki támogatás nyújtása
  • Időszakos ügyelet (rendelkezésre állás) ellátása
  • Hibaelhárítási feladatok önálló ellátása, kapcsolattartás az ügyféllel és a gyártó szakembereivel
  • Műszaki ajánlatkészítés technikai támogatása
  • Rendszerdokumentációk, eljárásrendek készítése

Elvárások:

  • Virtuális Microsoft és Linux szerver kiszolgálói környezet (VMware alapokon) üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat
  • VMware üzemeltetési ismeretek: vSphere platform, vCenter
  • Office alkalmazások magabiztos használata (Word, Excel, PowerPoint)
  • Hálózati/VMware NSX ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Tanfolyami anyagok önálló elsajátítása angol nyelven
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, lendületesség, kitartás, kreativitás és rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előnyt jelent:
  • - VMware Horizon View tapasztalat
  • - VMware Operations tapasztalat
  • - Mentési rendszerek ismerete (VDP/Avamar, NetWorker, Veeam)
  • - VCP vizsgák megléte
  • - IT support tapasztalat
  • - Rendszerüzemeltetői tapasztalat

Hirdetési azonosító: 1924177

Engedély szám: 21721-1/2012