Senior C Sharp fejlesztő

  • alkalmazott
  • Budapest (HU)
  • 2017.04.25

Leírás:

Megbízónk a piac egyik legmeghatározóbb, jó nevű, nagy múltú szereplője, aki több mint 25 éve van jelen a magyar piacon. Ha szeretnél egy támogató csapatban dolgozni, high-tech technológiákkal, szívesen veszed a kihívásokat és azt, ha képezheted magad, jelentkezz!

Feladatok:

  • Legújabb generációs szoftverelemek fejlesztése
  • Követelmények elemzése
  • Rendszerek tervezése, bővítése, módosítása
  • C# programozás
  • Szoftverdokumentáció készítés
  • Unit tesztek elvégzése
  • Munkavégzés SCRUM teamben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Tapasztalat agilis szoftverfejlesztésben
  • Unit ismeretek
  • Önálló, megbízható személyiség

További információ:

Amit megbízónk kínál: szakmai kihívások nemzetközi környezetben, versenyképes jövedelem, hosszú távú karrier lehetőség, továbbképzések, tréningek, high-tech technológiák

Hirdetési azonosító: 1430902

Engedély szám: 21721-1/2012

Telefon: 06 1 411 1590