Quality Engineer

  • alkalmazott
  • Pest megye
  • 2016.10.14

Leírás:

Nemzetközi gyártó partnerünkhöz keresünk az alábbi pozícióba jelölteket.

Feladatok:

  • Szériagyártás minőségbiztosítási feladatainak ellátása
  • A termelés támogatása a minőségbiztosítási elvárások megvalósulásának érdekében
  • Vevői reklamációkezelés (8D)
  • A vevők felé történő folyamatos kommunikáció fenntartása
  • A felmerülő külső reklamációk megoldásának koordinálása
  • A helyesbítő tevékenységek meghatározása
  • Az eredmények felkövetése, dokumentálása
  • Belső kiesések és selejtek kimutatása
  • Rendszeres, folyamatos tökéletesítési tevékenységek meghatározása a kapott eredmények alapján
  • Rendszeres Quality meetingek tartása az érintettek bevonásával
  • Megelőző intézkedések indítása és dokumentálása
  • Napi kapcsolattartás az anyavállalat és a partnerek minőségmenedzsmentjével
  • Új termékek indításánál ill. mérnöki változás projecteknél való közreműködés
  • Első minták, határminták bevizsgálása, méréséi jegyzőkönyvek elkészítése, Cap Studiek, PPAP file elkészítése
  • Rendszer, folyamat és termékauditokban való résztvétel
  • Együttműködés a termelést támogató osztályokkal
  • Dokumentumok és riportok: Control Plan, FMEA, 8D, havi jelentés és helyesbítő intézkedések kimutatása, FTQ, Scrap, DPD

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Hirdetési azonosító: 1179551

Engedély szám: 21721-1/2012

Telefon: 06 1 411 1590