Logisztikai vezető

  • alkalmazott
  • Bács-Kiskun megye
  • 2016.10.14

Leírás:

Autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk az alábbi pozícióba jelölteket.

Feladatok:

  • Belső logisztikai folyamatok menedzselése, folyamatos fejlesztése, a felmerülő hibák korrigálása
  • Szállítmányozási stratégiai kidolgozása, megvalósítása
  • Kiszállítások szervezése, irányítása a vevők igényeinek figyelembevételével
  • Biztosítja és folyamatosan ellenőrzi az alapanyagok megfelelő szintű mennyiségét
  • Beszerzési folyamat lépéseinek megtervezése, nyomon követése
  • Készletgazdálkodás, Rendelésfelvétel folyamatos dokumentálása SAP rendszerben
  • Vezeti és ellenőrzi a dolgozók munkáját
  • Biztosítja a hatékony raktári működést
  • Aktívan együttműködik a társosztályokkal, a beszállítókkal és a vevőkkel
  • Éves állóüzemi leltár megszervezése és lebonyolítása
  • Készletek elemzése, velük szemben támasztott vállalati követelmények betartása
  • Forgási sebesség elemzése koordinálása
  • ABC-XYZ analízisek elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú logisztikai vagy kereskedelmi végzettség
  • Német és angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Minimum 3 év logisztikai vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Problémamegoldó képesség
  • Proaktívítás
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Autóipari környezetben szerzett gyakorlat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Hirdetési azonosító: 1179135

Engedély szám: 21721-1/2012

Telefon: 06 1 411 1590