Java fejlesztő

  • alkalmazott
  • Győr
  • 2018.01.30

Leírás:

Multinacionális partnerünk számára keresünk Java fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • Webes illetve mobil ügyfél projektek backend rendszereinek tervezése, implementálása és karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség Legalább 1 éves szakmai gyakorlat, referenciák feltüntetésével
  • Az alábbi technológiák/metodikák haladó szintű ismerete: SQL adatbázisok, Java, REST
  • Java fejlesztői keretrendszer ismerete: Spring, Hibernate
  • Verziókezelői ismeretek (GIT)
  • Szakmai angol nyelvismeret minimum középfokú szinten
  • Előny:
  • Frontend fejlesztői ismeretek
  • Rendszer üzemeltetői tapasztalatok
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalat
  • Adobe Experience Manager ismeretek

További információ:

Amit kínálunk: Stabil, piaci szintű jövedelem + cafeteria. Komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség. Tréning, képzési, nyelvtanulási és karrierlehetőség. Innovatív izgalmas projektek. Aminek a fentiek mellett még kollégaként részese lehetsz: Cégen belüli közösségi élet (csapatépítő programok, évzáró rendezvény, foci, egyéb spontán programok) Rekreáció – pihenő helység babzsákokkal, Kinect-tel, LEGO Mindstormmal és VIVE-val.. Gyümölcsnapok Kávé, tea, ásványvíz és minden, ami ezekhez szükséges lehet. Munkavégzés helye: Győr

Hirdetési azonosító: 1856624

Engedély szám: 21721-1/2012