Full-Stack Fejlesztő

  • alkalmazott
  • Budapest (HU)
  • 2018.03.07

Leírás:

Piacvezető flottakezelő cég.

Feladatok:

  • Részvétel az informatikai megoldások tervezésében és implementálásában
  • Alkalmazásfejlesztés a kijelölt eszközzel, környezetben az iparági és a céges belső szabványok betartásával
  • Informatikai változáskezelés menedzselése
  • Meglévő adatbázis megismerése és használata, implementálása
  • Egyedi riportok, lekérdezések elkészítése
  • Adatelemzési feladatok elvégzése
  • Részvétel egyedi projektekben
  • Aktív és lelkiismeretes részvétel a projektek megvalósítása során
  • -Kapcsolattartás a projekt tagokkal
  • -Termékfejlesztés IT támogatása
  • IT tréningek lebonyolítása a felhasználok számára

Elvárások:

  • JavaScript
  • ASP.NET
  • Információs rendszerek fejlesztésében való jártasság
  • Office rendszerek magas szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Előny:
  • -Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • -Érdeklődés és nyitottság
  • -Analitikus gondolkodás
  • -Precíz, pontos adminisztráció
  • -SQL tapasztalat

További információ:

Amit kínálunk: Egy nagyszerű csapatot, a legjobbak mellett dolgozhatsz a piacvezetőnél. Egyedülálló vállalati kultúrát, amely átláthatóságra és bizalomra épül. Biztonságot és perspektívát, folyamatos személyes fejlődési lehetőséget. Átfogó betanulási programot egy érdekes és változatos munkakörhöz.

Hirdetési azonosító: 1924166

Engedély szám: 21721-1/2012